طراحی تبلیغات محیطی و شهری

طراحی محیطی گرافیک ، معماری ، چشم انداز ، صنعتی و طراحی داخلی را در هم می آمیزد. به همین دلیل ، طراحان گرافیک محیط زیست نه تنها به طراحی گرافیک بلکه به معماری نیاز به تجربه دارند.

تبلیغات محیطی

طراحی گرافیک تبلیغات محیطی و شهری

طراحی گرافیکی محیطی عناصر گرافیکی است که به طور کلی در طراحی محیط شامل می شود. طراحی محیطی ،شامل طراحی محیط روزمره به شکلی است که بتواند افراد را با فضا درگیر کند. طراحی محیطی از طراحی گرافیکی ، معماری ، طراحی داخلی ، طراحی چشم انداز و طراحی صنعتی استفاده می کند تا چیزی را بیش از یک تنظیمات ایجاد کند: یک مکان. طراحی محیطی این قابلیت را دارد تا فضا را آموزنده تر ، پیمایش آسان تر و برای بازدید کنندگان خود به یاد ماندنی تر کند.

طراحی گرافیک محیطی چیز جدیدی نیست. نقاشی داستان بر روی دیوارهای غارها یکی از اولین اشکال است. امروزه ، از طراحی گرافیکی محیطی هنوز برای روایت داستان ها ، فقط به روشی پیچیده تر استفاده می شود. این می تواند به سؤالات وجودی مانند: کجا می روید؟ دنبال چی میگردی؟ شما حالا کجا هستید؟ ما که هستیم؟ شما کی هستید؟

انواع طراحی گرافیکی محیطی

طراحی محیطی گرافیک ، معماری ، چشم انداز ، صنعتی و طراحی داخلی را در هم می آمیزد. به همین دلیل ، طراحان گرافیک محیط زیست نه تنها به طراحی گرافیک بلکه به معماری نیاز به تجربه دارند. این امر به گونه ای است که آنها نه تنها می توانند درک خوبی از عناصر طراحی مانند سلسله مراتب بصری و رنگ داشته باشند ، بلکه قادر به درک پیشنهادهای طراحی صنعتی و همچنین توانایی خواندن طرح های معماری به طور موثر هستند.

شیوه‌های عمده طراحی و تبلیغات

محیطی و شهری

شیوه‌های طراحی گرافیک محیطی و تبلیغات شهری، متعدد است اما از نظر استاندارد و تخصصی به 5 شیوه عمده‌ی : سیستم‌های راه‌یابی و یا Way-Finding، محیط‌های نمایشگاهی، تجربه تعاملی، نمایش عمومی و نامحدود، مکان‌یابی/مکان‌سازی و هویت بخشی، قابل تقسیم هستند.

در نظر گرفتن کلیه شیوه‌های پیاده سازی تبلیغات پیرامونی، محیطی و شهری، باعث اثرگذاری بیشتر بر مخاطبین و سرعت بخشیدن به کمپین تبلیغاتی خواهد شد که در نهایت منجربه کوتاه شدن زمان بازگشت به سرمایه خواهد شد.در خصوص این شیوه‌های تبلیغاتی میتوانید در مقاله شیوه‌های تبلیغات محیطی بیشتر مطالعه نمایید.

خدماتی که ما ارائه میدهیم

در حوزه خدمات طراحی و گرافیک دیجیتال، اگزونا با تکیه بر تجربه، تخصص و خلاقیت متخصصین و هنرمندان خود، و شناخت کاملی که از قبال سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در حوزه دیجیتال مارکتینگ کسب نموده است، خدمات ویژه‌ای را به مشتریان خود عرضه میکنیم.این خدمات تمامی چارچوب فعالیت دیجیتال شما را در بر میگیرند، مواردی هموچون برندینگ ، یونیفرم سازی وبسایت‌ها که شامل مواردی همچون طراحی واسط کاربری وبسایت، طراحی رابط کاربری موبایل میباشد تا مواردی که برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همچون کاور، لوگو، ویدئو پروموشن و الگوهای گرافیکی 2 بعدی و 3 بعدی خاص مورد را ارائه میدهیم.

سفارش سرویس سفارش خود را ثبت و یا با متخصصین ما پیش از سفارش مشاوره کنید

خدمات مرتبط

در حال جستجو...
بی نتیجه !