طراحی هدایای تبلیغاتی

بهترین هدایا شامل خودکار،پد ماوس،فلش مموری،سررسیدها و تقویم های رومیزی و جیبی، فنجان، ساک دستی، ساعت رومیزی، تیشرت، کلاه،فلاسک، و وسایل اسباب بازی ویژه مشاغل مرتبط با کسب و کار شما

چرا هدایای تبلیغاتی؟

مشاغل به عنوان یک وسیله مقرون به صرفه برای دستیابی به مشتریان بالقوه به محصولات تبلیغاتی نیاز دارند.ایجاد هدایای تبلیغاتی برای شرکت شما می تواند به عنوان روشی مقرون به صرفه و مؤثر برای به دست آوردن مشتری بیشتر باشد. مهم است که هدایایی را انتخاب کنید که هم چشم نواز باشد و هم مفید و همچنین هدایایی که بتواند آرم تجاری شما را به وضوح نشان دهد. در هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی، تصویر شرکت خود را در نظر بگیرید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید و مشتری ها را حفظ کنید. برای مشاغل کوچک مانند استارتاپ ها ، محصولات تبلیغاتی به کاهش بودجه بازاریابی آنها کمک می کند و هنوز هم توجه مردم را به خود جلب می کنند.محصولات تبلیغاتی سالها است که به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون به صرفه مورد استفاده قرار می گیرند. درست از مشاغل جدید گرفته تا شرکت های بزرگ ، این بازارهای فروش مورد علاقه بازاریاب ها هستند.

  • در ایالات متحده آمریکا ، 8 از 10 مصرف کننده یک تا 10 محصول تبلیغاتی دارند
  • شش از 10 مصرف کننده این چنین محصولات تبلیغاتی را تا دو سال با خود نگه می دارند.
  • 85٪ از مردم پس از دریافت یک کالای تبلیغاتی با تبلیغ کننده تجارت می کنند.
  • 31٪ از مصرف کنندگان ایالات متحده یک کیف تبلیغاتی دارند.
  • 89٪ از مصرف کنندگان می توانند حتی دو سال پس از دریافت محصول تبلیغاتی ، تبلیغ کننده را به یاد بیاورند.
  • 63٪ از مصرف کنندگان در صورت لزوم محصولات تبلیغاتی خود را کنار می گذارند.

اهمیت محصولات تبلیغاتی برای ارتقاء مشاغل را می توان از این آمار ارزیابی کرد. براساس مطالعه PPAI ، 94٪ از مردم به خاطر می آورند که کجا هدیه محصول تبلیغاتی دریافت کرده اند. این مطالعه نشان می دهد که 83٪ از مصرف کنندگان دوست دارند محصولات تبلیغاتی دریافت کنند که دارای پیام تبلیغاتی باشد. کسانی که محصولات را دریافت می کنند ، 85٪ آنها با تبلیغ، تبلیغ می کنند، یعنی هر یک از مشتریان شما با همراه داشتن هدیه تبلیغاتی شما یک مُبلغ برای شماست. علاوه بر این ، 58٪ از مصرف کنندگان مورد بررسی گفتند که کالاهای هدیه را از یک سال به چهار سال نگه می دارند.

آمار مهم دیگر این تحقیق نشان داد که 89٪ از مصرف کنندگان گفتند که می توانند نام تبلیغ کننده یا نام شرکت را به مدت 24 ماه پس از دریافت اقلام به یاد بیاورند. علاوه بر این ، محصولات تبلیغاتی 500٪ مراجعات بیشتری را از مشتریانی که از کالاهای هدیه راضی هستند جذب می کنند. این آمار مهم بر اهمیت محصولات تبلیغاتی برای بازاریابی و شناخت برند تأکید دارد.

مشاغل کوچک و بزرگ ، اهمیت محصولات تبلیغاتی را برای دستیابی به افزایش تعداد افراد در یک بازار رقابتی تشخیص می دهند. هدایا با بسته بندی محصولات؛ با کیفیت بالا، گیرندگان را به تجارت یک شرکت جلب می کند. این محصولات دارای آرم و پیام،مارک شرکت چاپ شده هستند. هدف از انجام کالای تبلیغاتی این است که علاقه مشتریها را به تجارت ترغیب کنیم.برای نتیجه بهتر ، بازاریابان از محصولات تبلیغاتی مارک دار استفاده می کنند که گیرندگان می توانند از آنها برای ماه ها استفاده کنند. چنین محصولات با کیفیتی باعث می شود تا مصرف کنندگان درگیر یک برند باشند. این بدان معناست که توزیع یکبار مصرف اقلام هدیه به اندازه کافی خوب است تا ماه ها با مشتریان خود درگیر برند شوید.

 

•••

5 دلیل اهمیت محصولات تبلیغاتی

بازاریابی مؤثر و کم هزینه

بسیاری از بنگاه های کوچک فقط می توانند رویای یک تبلیغات تبلیغاتی گسترده در مقیاس وسیع داشته باشند و در سراسر رسانه های واگرا پخش شوند. اما آنها هنوز هم می توانند با کمپین محصولات تبلیغاتی کم هزینه به اهداف بازاریابی خود برسند. بسیاری از موارد تبلیغاتی با هزینه کم برای استارتاپ ها وجود دارد.بسیاری از تولید کنندگان محصولات تبلیغاتی قیمت ها را برای توزیع انبوه بسیار پایین نگه می دارند. قیمت اقلام هدیه کم است اما تأثیر آن بر گیرندگان زیاد است.لیوان های شخصی مخصوص قهوه ، به ویژه ، تبلیغات موثری هستند زیرا 57٪ از مردم قادر به تبلیغ آگهی دهنده روی لیوان بودند. بنابراین محصولات ارزش بالایی را برای سرمایه گذاری شما به ارمغان می آورند. شما با یک هدایای ساده به مشتریان خود برنده خواهید شد.

شناخت سریع برند

شناخت برند به این معنی است که مصرف کنندگان می توانند شرکت و محصولات یا خدمات آن را بلافاصله هنگامی که لوگوی شما را نشان می دهند شناسایی کنند. به عنوان مثال ، مردم می توانند فوراً غذای فست فود مک دونالد را با دیدن آرم قوس زرد آن تشخیص دهند. هدیه شما از کالاهای تبلیغاتی به مشتریان در یادآوری و شناخت شغل شما به آنها کمک می کند. این یکی از دلایل اصلی توزیع کالاهای تبلیغاتی است. 89٪ از مصرف کنندگان می توانند تبلیغ کننده یک کالای تبلیغاتی را که در دو سال گذشته دریافت کرده اند به یاد بیاورند.

این هدیه برای مدت طولانی در خانه ها و دفاتر یا اتومبیل های آنها و غیره باقی می ماند و آنها را به یاد کار و شرکت می اندازد. در حقیقت ، مصرف کنندگان به طور متوسط ​​6.6 ماه به محصولات تبلیغاتی آویزان می شوند. دفعه بعد ، وقتی آرم شما را می بینند ، فوراً هدیه و تجارت شما را به خاطر می آورند. مشتریان اگر یک کالای مارک دار را به آنها هدیه دهید ، تجارت شما را حتی بیشتر به یاد خواهند آورد. آنها با شناخت محصولاتتان در هنگام خرید ، کسب و کار شما را پاداش می دهند.

قرار گرفتن در معرض بیشتر تجارت شما

تبلیغی در تلویزیون یا بیلبورد بلافاصله در عرض چند ثانیه از چشمان شما می گذرد. اما ، وسایل هدیه برای بیشتر اوقات مورد استفاده قرار می گیرند و در جلوی چشم قرار دارند. به عنوان مثال ، مصرف کنندگان هدیه شما را از طراحی پیراهن مرسوم ، مد روز می پوشند. یا ، آنها اغلب از چای یا لیوان قهوه شما می ریزند. این نوع آزادها روشی عالی برای افزایش روزانه در معرض مشاغل شما هستند.76.1 درصد از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغ کننده را روی محصول تبلیغاتی که در 12 ماه گذشته دریافت کرده اند ، بیاد آورند. در مقایسه ، فقط 53.5 درصد از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغ کننده ای را که در هفته گذشته در یک مجله یا روزنامه دیده بودند ، به یاد بیاورند.

به عنوان کارت ویزیت شما کار می کند

کارت ویزیت شرکت و محصولات آن را به مصرف کنندگان معرفی می کند. محصولات تبلیغاتی شما نیز کم و بیش به همان روش اما با نتایج بهتری کار می کنند. هنگام توزیع اقلام هدیه مربوط به تجارت و صنعت ، در واقع تجارت خود را با مصرف کنندگان بالقوه معرفی می کنید. طبق Marketingsherpa.com ، 71.6٪ از شرکت کنندگان که کالای تبلیغاتی دریافت کرده اند ، نام این شرکت را که محصول را به آنها داده است ، به خاطر می آورند.به یاد داشته باشید که هدایای تبلیغاتی همانند کارتهای ویزیت ، اطلاعات تماس شما را نیز دارند. موارد هدیه دارای آرم شرکت ، تصاویر و شعاری است که پیام تجاری شما را به تصویر می کشد. بنابراین این محصول با مارک ملموس به عنوان یک کارت ویزیت مفید عمل می کند که مصرف کنندگان می توانند روزانه از آن استفاده کنند.

محصولات تبلیغاتی نیز به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی شما کار می کنند. شما می توانید از محصولات تبلیغاتی به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما باید کدهای QR خود را روی یک بطری تبلیغاتی چاپ کنید. همچنین می توانید هشتگ های خود را بر روی پیراهن های تی شرت و سایر موارد تبلیغاتی قرار دهید.

وفاداری مشتری

مشتریان شما باید در صورت لزوم محصولات شرکت شما را خریداری کنند. بازاریابان منابع بیشتری را برای ساختن پایه ای محکم از مشتریان وفادار خرج می کنند. آنها از محصولات تبلیغاتی برای رانندگی وفاداری مشتری در یک دوره کوتاه استفاده می کنند.با این حال ، اطمینان حاصل کنید که کالاهای تبلیغاتی شما از استانداردهای باکیفیت و ترجیحاً از مارک تجاری برخوردار است. مردم کیفیت برتر کالاهای هدیه را با کیفیت تجارت شما مرتبط می کنند. این امر به نگه داشتن اولین بار خریداران محصولات شما برای همیشه کمک خواهد کرد. مقاله ای که در Risinghillmarketing.com منتشر شده است ، مشتریانی را نشان می دهد که یک محصول تبلیغاتی دریافت کرده اند که 52٪ بیشتر از یک نامه دریافت کرده اند.


آنچه ما را متمایز می کند دانش ما در حوزه بصری و آشنایی با سلایق مخاطبین هدف شما در کنار دانش تجارت تبلیغاتی ، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات است.
همچنین در صورت تقاضای هدیه ویژه و خارج از هدایای معمول برای تحقق ایده شما مناسب با کسب و کارتان بهترین انتخاب را برای شما ارائه خواهیم داد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

 

در حال جستجو...
بی نتیجه !