هویت دیجیتال برند

خدمات دیجیتال برندینگ شامل مواردی همچون طراحی لوگو و نشان، طراحی مسکات، تگلاین و شعار، انتخاب رنگ و یونیفورم واحد ویژه برای کلیه بسترهای فعالیت آنلاین میباشد.بسترهایی نظیر تبلیغات آنلاین، فاکتورها و صورتحساب‌ها، کمپین‌های ایمیلی و شبکه‌های اجتماعی.
طراحی هویت دیجیتال برند، برندینگ دیجیتال، طراحی لوگو و نماد

امروز همه چیز دیگر دیجیتالی‌ست.برند شما نیز باید دارای یک شخصیت دیجیتالی باشد؛ شخصیتی با هویت و با اصالت.
ممکن است برند شما سابقه طولانی داشته باشد و یا حتی قصد داشته باشید یک نام و نماد جدید را به بازار معرفی و عرضه کنید.
تفاوتی مابین این دو مقوله وجود ندارد و در اینجا تنها چیزی که حائز اهمیت است انجام اصولی و استاندارد شخصیت سازی و هویت بخشی به برند در فضای دیجیتال است.

هویت دیجیتال برند

شناسنامه دیجیتال کسب و کار شما

ممکن است هم اکنون نیز کارهایی را برای فعالیت آنلاین و دیجیتال برند خود انجام داده باشید، اما به بازده مناسبی برای آن نرسیده باشید، مشکلی نیست.ما اینجا در استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا در کنار شما هستیم، تا یک رویکرد جدید و مناسب با نوع فعالیت و کسب و کار شما و مخاطب هدفتان ارائه دهیم.اگر قصد پیشرفت و تعالی ادامه دار برند خود در بسترهای دیجیتالی را دارید، میتوانید روی اگزونا حساب ویژه‌ای باز کنید.

برندسازی دیجیتالی یک تکنیک مدیریت برند است,
که از ترکیب برندسازی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال استفاده می کند

برندینگ دیجیتال و سنتی!

تفاوت‌ها و شاخصه‌ها

بازاریابی آنلاین برای توسعه برند در طیف وسیعی از مکانهای دیجیتالی از جمله روابط مبتنی بر اینترنت ، برنامه های مبتنی بر دستگاه یا محتوای رسانه ای طی دهه گذشته به همراه ریشه های آن از بازاریابی مستقیم پدید آمده است.

تفاوت عمده و اصلی برندینگ به شیوه سنتی نسبت به دیجیتال برندینگ داشتن مزیت امکان پخش از طریق کانالهای مختلف دیجیتالی از جمله: تبلیغات آنلاین ، موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی ، وب سایتها و فعالیت‌های آنلاین است. توانایی استفاده از داستان برند شما به طور مداوم در کلیه کانالها ، اثربخشی تجارت شما را بسیار افزایش میدهد. این مقوله به شما کمک میکند که گروه هدف خود را در یک فضای بسیار گسترده و بی انتها ( بسترآنلاین) بیابید و دقیقا به مصرف کنندگان اصلی خدمات و یا محصولات خود دست یابید

خدماتی که ما ارائه میدهیم

بر مبنای همان چیزیست که شما انتظار دارید

تکیه ما بر دانش، تخصص و تجربه‌ایست که طی سالیان متمادی کسب کرده‌ایم.ما با استفاده از دانش برندینگ و تجربه خود و استفاده از شناخت مخاطب گسترده در دنیای مجازی بهترین برندینگ را برای تاثیر هر چه بیشتر بر مخاطب ایجاد کرده و با یک برندینگ قوی و مناسب در دنیای گسترده مخاطبان آنلاین شمارا شاخص خواهیم کرد.ما تمامی فعالیت‌های دیجیتالی برند شما را مورد کنکاش و بررسی قرار میدهیم و مبتنی بر هر یک از این فعالیت‌ها خدمات مرتبط با آن را به مرحله اجرا و عملیات میرسانیم.بهتر این است که بگوییم، شخصیت سازی و هویت بخشی به برند در بستر دیجیتال صرفا یک فرایند یک سویه و مفرد نبوده و مشتمل بر گروهی از خدمات، استانداردها، نقشه راه و استراتژی‌های مشخصی‌ست که بر اساس هر نوع برند و موضوع فعالیت مرتبط با آن متفاوت عمل میکند.

شروع کنید..

سفارش شما بین 2 الی 12 ساعت بررسی و ارزیابی شده و مبتنی بر زمان و هزینه ارزیابی شده و یا منطبق بر بودجه مدنظر شما قابلیت اجرا خواهد داشت.هم اکنون درخواست خود را ارسال نمایید.

سفارش سرویس سفارش خود را ثبت و یا با متخصصین ما پیش از سفارش مشاوره کنید

خدمات مرتبط

در حال جستجو...
بی نتیجه !