هویت سازمانی و برندینگ

طراحی لوگو و نشانه، لوگوتایپ، مونوگرام، طراحی تایپ فیس اختصاصی، انتخاب رنگ سازمانی، خلق شعار و تگ لاین، طراحی یونیفورم، طراحی اوراق اداری

برندینگ چیست؟

برندینگ یک روش بازاریابی در شکل دهی فعالانه به نام تجاری شما است. این تعریف اساسی است ، اما چیزهای بیشتری وجود دارد که به آن می پردازند.

برندسازی همان چیزی است که شغل شما برای حل کردن درهم و برهمی و جلب توجه مشتری ایده آل شما نیاز دارد. این همان چیزی است که خریداران بار اول را به مشتری های زنده تبدیل می کند و مخاطبان بی تفاوت را جذب مارک می کند. این همان چیزی است که شما باید از آن استفاده کنید ، تأثیر بگذارید و تجارت خود را به سطح بعدی برسانید.

نام تجاری شما مجموعه ای از درک مردم نسبت به شرکت شما است. اما برندسازی مجموعه اقداماتی است که شما برای پرورش آن برند انجام می دهید.

به عبارت دیگر ، مارک شما اسمی است ، اما برند سازی فعل است. وقتی یک آرم طراحی می کنید ، این مارک تجاری است. وقتی صدای برند خود را توسعه می دهید ، این مارک تجاری است. هنگامی که تیم بازاریابیتان برای ایجاد طوفان تبلیغاتی در یک کمپین تبلیغاتی جمع می شوید ، این مارک تجاری است.

هر اقدامی که برای شکل دادن به نام تجاری خود انجام دهید ، به طور خلاصه ، برندسازی است.

•••

10 دلیل مهم بودن برندسازی برای شرکت شما مهم است:

1-متحدسازی

برندینگ نام ، آرم ، حضور آنلاین ، محصول و خدمات شما را متحد و جذاب می کند. مهارت های بازاریابی را در همه کانال ها یکسان و محتوا می کند. این یک پیام متحد و واضح برای مشتریان ، مشارکتهای بعدی و رقبا به ارمغان می آورد.

2-دارایی

یک برند یک دارایی است. آنچه شما به مردم ارائه می دهید بخش بزرگی از تجارت شما است. ارزش آن به اندازه درآمد و فروش است.  برندسازی تفاوت بین درآمد / فروش و بدهی / انحلال را ایجاد می کند.

3-حراجی

صحبت از فروش ، مارک تجاری باعث ایجاد فروش و درآمد کسب و کار شما خواهد شد. شما بر اساس چگونگی عملکرد استراتژی های بازاریابی مارک تجاری درآمد کسب خواهید کرد. مشتریان وسوسه می شوند که شما را آزمایش کنند و نتایج شما مشخص می کند که فروش بیشتری دارید یا خیر.

4- تحویل

برندسازی یک اعلامیه است. شما بدینوسیله اعلام می کنید که به وعده های خود عمل می کنید و ادعاهایی را که شرکت انجام می دهد. هر آنچه که شرکت در نظر دارد باید در کل سازمان گسترش یابد. در غیر این صورت این شرکت قطع خواهد شد و مشتریان دچار سردرگمی می شوند و از راه دور رشد می کنند. اگر مایل به وعده هایی نیستید که نمی توانید وعده دهید ، آن را در نام تجاری خود بیان نکنید.

5- ادراک

برندسازی به شرکت ها این فرصت را می دهد تا به مشتریان اجازه دهند کسب و کارهایی را که واقعاً در آن هستیم ببینند. این فرصتی است که نسبت به آنچه این شرکت نمایندگی می کند صادقانه و گشاده باشیم. نگاه ، احساس و پیام منتقل شده شما را از بسته جدا می کند.

6. اولویت

افراد نسبت به شرکتهایی که اینگونه نیست ، بیشتر به شرکتهایی با مارک وابسته هستند. برندها پیوندی مملو از خاطرات خوب و اوقات خوب ایجاد می کنند و مشتریان هرگز آن را فراموش نخواهند کرد. این ارتباط نمی تواند استراتژیک باشد. فقط اتفاق می افتد

7. وفاداری

یک مارک تجاری خوب وفاداری مشتری را ایجاد می کند. مشتریان وفادار در مواقع خوب و بد از شما حمایت خواهند کرد. آنها پیام مثبتی را برای افرادی که می شناسند پخش می کنند. نفوذ آنها افراد جدیدی را به شرکت شما معرفی می کند.

8- اعتماد کنید

به عنوان مشتریان با کسب و کار شما آشنا می شوند ، آنها به شما اعتماد می کنند. برای ایجاد اعتماد باید به مشتریان دلیلی بدهید تا شما را امتحان کند. با توجه به اینکه اولین مشتری تعیین خواهد کرد که تعداد بیشتری (یا کمتر) دریافت خواهید کرد ، چگونه باید مارک تجاری باشد. خدمات استثنایی مشتری ، تجربه با محصول / خدمات و ارتباط آنلاین مثبت در شبکه های اجتماعی باعث می شود تا آنها برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند.

9. پسوند

برندسازی می تواند در بسیاری از رسانه ها به تعداد زیادی از افراد برسد. این افراد به بازارهای آفلاین ، آنلاین ، تلفن همراه و طاقچه ها می روند. این به بسیاری از محصولات و خدمات شما در حال حاضر به فروش می رساند و قصد دارید در آینده بفروشید.

10. محافظت

برندسازی شما را از رقبایی که موفقیت شما را می خواهند محافظت می کند. بدون آن هیچ مشکلی در ساختن کپی رایت از آنچه باعث محبوبیت شما شده و برای خودشان مطالبه نمی کنند ، نخواهند داشت. آنها می توانند محصولات مشابه یا مشابهی را حمل کنند اما قادر نخواهند بود سبک و اصالت شما را از بین ببرند.

مارک شما همان هویتی است که مشتریان می شناسند. اهمیت برندسازی با مشاغل شما قابل اغماض نیست. برندسازی به این صورت است که مشتریان شما و طرح تجاری را درک می کنند. باشد که برند شما نمادی از خوشبختی ، راحتی ، وفاداری و برداشت های ماندگار باشد. برندسازی شرکت معمولاً با یک آرم جدید شرکت آغاز می شود. اغلب اوقات شرکت ها اهمیت برندسازی درست شرکت خود را درک نمی کنند. به ما کمک کنیم تا شرکت خود را به درستی برند کنید.

 

ما همراه شما هستیم تا از مزیت رقابتی برندینگ قوی و معتبر، و یک استراتژی ارتباطات منسجم برند به بازار هدف و گسترش آن متصل شوید.

 

•••

دیگر خدمات

در حال جستجو...
بی نتیجه !