مشاوره و اجرای تبلیغات

تدوین استراتژی های تبلیغاتی (تعیین بودجه تبلیغات ، تعیین اهداف تبلیغات ، تعیین بازار هدف ، استراتژی رسانه (که شامل برنامه ریزی رسانه ها )، تدوین استراتژی پیام و ارزیابی اثربخشی کلی است مدیریت تبلیغات , و آماده سازی و اجرای تبلیغات آنلاین و چاپی


 یک برنامه تبلیغاتی و یک استراتژی تبلیغاتی ، چارچوبی را برای مشاغل کوچک و آژانس های آنها فراهم می کند تا فعالیت های کمپین ها را در راستای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی ، توسعه ، بررسی و اندازه گیری کنند. استراتژی تبلیغاتی روشی را نشان می دهد که با آن تبلیغات اهداف تبلیغ را برآورده می کند. برنامه تبلیغات تاکتیک های خلاقانه و رسانه ای ، بودجه ، برنامه و سایر عناصر استراتژی را شرح می دهد.

یک استراتژی تبلیغاتی یک مرور کلی و جهت گسترده ای برای تبلیغات تبلیغاتی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اگر هدف تبلیغات افزایش آگاهی مصرف کنندگان از یک شرکت یا محصول محلی باشد ، به عنوان مثال ، استراتژی توصیف می کند که چگونه تبلیغات می تواند آن هدف را برآورده کند. توصیه استراتژی ممکن است برای ایجاد آگاهی از برند از طریق سطح بالای قرار گرفتن در معرض ، قرار دادن شرکت به عنوان ارائه دهنده با کیفیت بالا و ترغیب مصرف کنندگان به خرید محصولات شرکت باشد.

مدیریت تبلیغات یک فرایند مدیریتی برنامه ریزی شده است که برای نظارت و کنترل فعالیت های مختلف تبلیغاتی درگیر در یک برنامه برای برقراری ارتباط با بازار هدف یک شرکت طراحی شده است و در نهایت برای تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید مصرف کننده طراحی شده است. تبلیغات فقط یک عنصر در ترکیب تبلیغاتی یک شرکت است و به همین ترتیب ، باید با برنامه کلی ارتباطات بازاریابی یکپارچه شود. با این حال ، تبلیغات از همه عناصر تبلیغاتی گران قیمت است و بنابراین باید با دقت و پاسخگویی مدیریت شود. فرایند مدیریت تبلیغات همچنین در تعیین رئوس مطالب تبلیغات رسانه ای و تصمیم گیری در مورد نوع تبلیغات از قبل از عرضه محصول کمک می کند.

بازاریابان از انواع مختلف تبلیغات استفاده می کنند. تبلیغات برند به عنوان پیام ارتباطی غیر شخصی قرار می گیرد که در یک رسانه انبوه پولی قرار می گیرد که برای ترغیب مصرف کنندگان هدف از مزایای یک محصول یا خدمات در تلاش برای القاء آنها برای خرید انجام می شود. تبلیغات شرکت به پیامهای پولی گفته می شود که به منظور برقراری تأثیرگذاری بر افکار عمومی ، ارزشهای شرکت را بهم انتقال می دهند. با این وجود انواع دیگری از تبلیغات مانند تبلیغات غیرانتفاعی و تبلیغات سیاسی چالش های خاصی را ارائه می دهند که به استراتژی ها و رویکردهای مختلفی نیاز دارند.

مدیریت تبلیغات فرایندی پیچیده است که شامل تصمیم گیریهای چند لایه از جمله تدوین استراتژی های تبلیغاتی ، تعیین بودجه تبلیغات ، تعیین اهداف تبلیغات ، تعیین بازار هدف ، استراتژی رسانه (که شامل برنامه ریزی رسانه ها) ، تدوین استراتژی پیام و ارزیابی اثربخشی کلی است مدیریت تبلیغات.) مدیریت تبلیغات ممکن است شامل خرید رسانه نیز باشد.

مدیریت تبلیغات فرایندی پیچیده است. با این حال ، در ساده ترین سطح ، مدیریت تبلیغات می تواند به چهار حوزه اصلی تصمیم گیری کاهش یابد:
تعریف مخاطب هدف: با چه کسی می خواهیم با آنها صحبت کنیم؟
    استراتژی پیام (یا خلاق): چه می خواهیم به آنها بگوییم؟
    استراتژی رسانه ها: چگونه به آنها خواهیم رسید؟
    اندازه گیری اثربخشی تبلیغات: چگونه می دانیم پیام های ما به شکلی که در نظر گرفته شده و با نتایج مطلوب دریافت شده است؟

•••

اهمیت استراتژی تبلیغاتی

هنگامی که یک کسب و کار شروع به کار می کند یا یک شغل را اداره می کند ، لازم است که مردم از واقعیت آگاه شوند. ارتقاء برای هر نوع مشاغل مهم است تا دیگران را در مورد تجارت آگاه سازیم. هر نوع مشاغل اعم از آن که بصورت آنلاین یا آفلاین انجام شود ، نیاز به مشتری دارد تا بتواند گردش مالی خوبی را تجربه کند. با این حال ، تنها وسیله دستیابی به مشتری تبلیغات است. به همین دلیل تبلیغات برای یک تجارت مهم است. هنگامی که یک کسب و کار در مورد محصولات و خدمات خود تبلیغ می کند ، می تواند در یک فضای رقابتی فعالیت کند.

به طور کلی ، مشاغل خدمات تبلیغاتی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استخدام می کنند. آژانس تبلیغاتی انتخاب شده توسط صاحب مشاغل می تواند کل تبلیغات تبلیغاتی و کلیه جنبه های شرکت بازاریابی را اداره کند. از این طریق بازرگانان می توانند به جنبه های دیگر مشاغل توجه کنند و نیازی به نگرانی در مورد نحوه جذب مشتری بیشتر ندارند. آژانس تبلیغاتی با تجزیه آن به مراحل مختلف و سپس کار در هر مرحله ، کل فرایند تبلیغ یک محصول یا خدمات را کنترل می کند. این مراحل در زیر شرح داده شده است:

تنها هدف یک تجارت فروش محصولات و خدمات برای کسب سود است. تبلیغات باعث می شود تا افراد با کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و در نتیجه فروش بیشتر منجر به کسب و کار شوند. از سوی دیگر مصرف کنندگان در صورت عدم تبلیغ ، هرگز با محصولات و خدمات آشنا نمی شوند. تبلیغات به مصرف کنندگان کمک می کند تا درمورد اینکه کدام محصول و خدمات را بخرند تصمیم بگیرند. با کمک تبلیغات ، یک مصرف کننده بهترین گزینه های ممکن را کسب می کند.امروزه به دلیل تعداد زیاد محصولات و خدمات ارائه شده ، صنعت تبلیغات به یک صنعت عظیم تبدیل شده است. در نتیجه ، این رقابت نیز افزایش یافته است و از هر بازرگان ایجاب می کند تا محصولات و خدمات خود را به بهترین وجه ممکن ارتقاء دهد. این امر به توسعه تکنیک های تبلیغاتی جدید و افزایش تعداد آژانس های تبلیغاتی که امروزه در دسترس هستند ، منجر شده است. هدف از هر کمپین تبلیغاتی این است که محصولات بتوانند با افزایش آگاهی در مورد محصول ، مزایا و اشکالاتی که دارند ، به افراد مناسب برسند. این برای موفقیت یک تجارت مهم است.

در حال جستجو...
بی نتیجه !