خدمات اگزونا

هر آنچه از طراحی و گرافیک دیجیتال انتظار دارید، برای انتخاب و استفاده شما مهیا شده است.

خدمات یکپارچه اگزونا

اختصاصی، خلاقانه، انعطاف پذیر؛

خدمات اگزونا پویا، گسترده و با تکیه بر خلاقیت و تعامل نظر با شما ارائه میشود.تبلیغات آنلاین و محیطی، برندینگ و هویت بخشی به محصول و کسب و کارها، طراحی و اجراء اصولی در حوزه تکنولوژی معماری و در کنار تمامی این ویژگی‌ها، طراحی و ساخت محصولات فیزیکی هنر-پایه از جمله فعالیت‌های استودیو هنرهای دیجیتال اگزونا است.

خدمات اگزونا به روایت آمار
فعالیت از ۱۳۹۳ تحت حمایت ایلیانت
زمینه فعالیت در ۸۰+ گروه خدماتی
ارائه خدمات به بیش از ۱۷۵+ مشتری حقوقی و حقیقی
ارائه بیش از ۸۵۰۰+ ساعت آموزش
راه اندازی بیش از ۲۵+ نمایشگاه تخصصی
•••
۰۰۱.
بر محور خلاقیت

علامه دهخدا آن را خلق کردن . آفریدن . بوجود آوردن معنا کرده است. آفرینشی که تحت سیطره ایزد منان است و مخلوقات او هرچه از هنر سازند ، گوشه‌ای از شاهکار خلقت ایزد تعالی‌ست.پس اصلی ترین رکن خلاقیت را میتوان در این خلاصه نمود که نمودی هرچند بسیار خَرد از قدرت آفریننده برتر است.هر چه بکرتر و نوآورانه تر بهتر.این اندیشه حاکم بر اگزونا است.در تمام خدمات خود بر این باوریم که بهترین‌ها را به شما ارائه دهیم.

۰۰۲.
همگام با جهان

هیچ‌کس نمیتواند ادعا کند که تمام دست‌آوردهای روز دنیا و یا اصول و قواعد بومی و جهانی را مسلط است.ما فقط بر این باوریم که هوشمندانه منطبق بر روزآمدهای جهانی باشیم ، خاصه از تکنیک‌های جهانی استفاده نماییم یا کاملا بومی و یا دست به ترکیبی خلاقانه و تلفیقی اثری ملی و بین المللی بزنیم.اصول و قواعد را بر حسب تجربه متمرکز خود میشناسیم و به آن پایبندیم.نیازهای شما را خوب شناسایی میکنیم تا مناسب‌ترین خروجی را در اختیار شما قرار دهیم.

۰۰۳.
پیش به سوی بی نهایت

هنرهای دیجیتال برخاسته از علم و دانشی سنتی‌ست که قدرت اجرا و خلق آثار بی نظیرتر را تسهیل و تسریع بخشیده است.طراحی و گرافیک ، هنرهای ترسیمی و تجسمی ، خلاقیت در عرصه تبلیغات ، طراحی فضای پیرامونی و معماری و یا ایجاد محیط‌های پویا و تعاملی با کاربر از جمله مواردیست که هنر و گرافیک سنتی و دیجیتال را به کهکشانی مملو از ایده و طرح‌های بی نظیر کرده است که میتوان با خاطری آسوده از تجربه گروه اگزونا بهره مند شوید تا بهترین‌ها را در اختیار داشته باشید.

۰۰۴.
ویژه دیدگاه شما

اگزونا؛ هوشمندی، خلاقیت و نوآوری خود را برای دیدگاه و انتظاراتی که شما دارید به کار میگیرد.دقیقا همان چیزی را طراحی و اجرا میکنیم که در نزدیک ترین وضعیت ممکن به دیدگاه شماست.کنکاش میکنیم، به گفتگو و ارائه مشاوره میپردازیم تا به یک نقطه نظر مشترک رسیده و همانی که باید را به مرحله اجرا برسانیم.از چالش‌ها فرار نمیکنیم و در پروژه، خود به دنبال چالش‌هایی هستیم که منجر به منحصربفرد شدن خروجی کار و ارتقاء سطح کیفی آن شود.

خدمات کم نظیر، برای افراد بی نظیر

ما در اگزونا؛ خدمات خود را بر اساس مشاوره و شناخت نیازهای شما در حوزه ایده و اهداف‌تان ارائه میدهیم.پس از ارائه خدمات نیز همراه شما خواهیم بود و بنا به مورد اجرایی، از پشتیبانی اگزونا نیز بهره مند خواهید بود.

مشاوره
در حال جستجو...
بی نتیجه !